E-poe www.roborinth.ee (edaspidi Roborinth) omanik on Roborinth OÜ (registrikood 14784519), asukohaga Järvesaare, Tiidu küla Rõuge vald Võru maakond 66296, e-post info.roborinth@gmail.com, telefon +372 56 222 872.

Müügilepingu kehtivus, kauba- ja hinnainfo

Müügitingimused kehtivad Roborinth e-poest kaupade ostmisel.

Roborinth e-poes müüdavate toodete hinnad on märgitud eurodes toodete juurde ja sisaldavad käibemaksu. Hinnale lisandub tasu kauba kohale toimetamise eest.

Kauba kohale toimetamise tasu sõltub ostja asukohast ning kätte toimetamise viisist. Kohale toimetamise tasu kuvatakse ostjale tellimuse vormistamisel.

Teave kauba kohta on esitatud Roborinth e-poes vahetult kauba juures.

Tellimuse vormistamine

Kauba tellimiseks tuleb lisada soovitud tooted ostukorvi. Tellimuse vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad ning valida sobiv toodete kättesaamise viis. Seejärel kuvatakse ekraanile tasu suurus, mille saab tasuda nii arvega kui ka pangalingi kaudu.

Peale müügilepingu jõustumist, ehk kliendipoolset arve tasumist, komplekteerib Roborinth e-poe töötaja tellimuse ning annab selle üle kohale toimetamiseks logistikapartneritele.

Kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida seoses kauba lõppemisega või muul põhjusel, teavitatakse sellest ostjat esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha (sealhulgas kauba kätte toimetamise kulud) viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul teate saatmisest.

Tellimusi käsitletakse tööpäeviti kell 10-17.

Kliendiks registreerimine

Registreerimine ei ole kohustuslik, kuid teeb püsikliendile tellimuse vormistamise protsessi kiiremaks, kuna kohustuslikud väljad täidetakse automaatselt varem registreerimisel esitatud andmetega.

Kohale toimetamine

Kaupu saadetakse Eesti piires. Kauba saatmiskulud kannab ostja ning vastav hinnainfo on kuvatud saatmisviisi juures.

Eestisisesed saadetised jõuavad üldjuhul ostja määratud sihtpunkti 3-7 tööpäeva jooksul alates müügilepingu jõustumist. Väljaspool Eestit toimub kohale toimetamine 30 kalendripäeva jooksul. Erandlikel juhtumitel on õigus kaup kohale toimetada kuni 45 kalendripäeva jooksul.

Müügilepingust taganemine ja kauba tagastamine

Pärast tellimuse kättesaamist on ostjal õigus Roborinth e-poes sõlmitud lepingust taganeda 14 päeva jooksul.

Taganemisõigus ei kohaldu, kui ostjaks on juriidiline isik.

14-päevase tagastamisõiguse kasutamiseks ei tohi tellitud kaupa kasutada muul viisil kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks viisil nagu see on lubatud kauba testimiseks füüsilises poes. Kui kaupa on kasutatud muuks otstarbeks kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks või sellel on kasutamise või kulumise märke, on Roborinth e- poel õigus alandada tagastatavat tasu vastavalt kauba väärtuse vähenemisele.

Kauba tagastamiseks tuleb esitada kauba ostmisest taganemise avaldus ning saata see e-posti aadressile info.roborinth@gmail.com  hiljemalt 14 päeva jooksul kauba kättesaamisest.

Kauba tagastamise kulud kannab ostja, välja arvatud juhul, kui tagastamise põhjus seisneb asjaolus, et tagastamisele kuuluv asi ei vasta tellitule (näiteks vale või defektiga asi).

Ostja peab kauba tagastama avalduse esitamisele järgneva 14 päeva jooksul või esitama tõendi, et ta on eelnimetatud perioodi jooksul kauba üle andnud kauba vedajale.

Ostetud kaupa ei saa tagastada kui tellitud toode on eritellimus arvestades tellija isiklikke vajadusi või tellija poolt esitatud tingimuste kohaselt.

Roborinth e-pood tagastab tagastatava kauba kättesaamisel ostjale viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva möödumisel arvates taganemisavalduse saamisest, kõik ostjalt lepingu alusel saadud tasud.

Roborinth e-pood võib keelduda tagasimaksete tegemisest seni, kuni on lepingu esemeks oleva asja tagasi saanud või kuni ostja on esitanud tõendid, et on asja tagasi saatnud, sõltuvalt sellest, kumb toimub varem.

Kui ostja on sõnaselgelt valinud Roborinth e-poe pakutud kõige odavamast tavapärasest asja kätte toimetamise viisist erineva kätte toimetamise viisi, ei pea Roborinth e-pood tarbijale tagastama kulu, mis ületab tavapärase kätte toimetamise viisiga seotud kulu.

Roborinth e-poel on õigus taganeda müügitehingust ning nõuda ostjalt tagasi kaup, kui kauba hind veebipoes on eksituse tõttu märgitud oluliselt alla kauba turuhinna.

Pretensiooni esitamise õigus

Roborinth e-pood vastutab ostjale müüdud kauba lepingutingimustele mittevastavuse või puuduse eest, mis oli olemas juba asja üleandmise hetkel ning mis ilmneb kuni kahe aasta jooksul alates kauba üleandmisest ostjale. Sellest esimese kuue kuu jooksul asja üleandmisest ostjale eeldatakse, et puudus oli olemas juba asja üleandmise ajal. Vastava eelduse ümberlükkamine on Roborinth e-poe kohustus.

Ostjal on õigus puuduse ilmnemisel pöörduda hiljemalt kahe kuu jooksul Roborinth e-poe poole, saates e-kirja aadressile info.roborinth@gmail.com.

Roborinth e-pood ei vastuta puuduste eest, mis on tekkinud pärast kauba üleandmist ostjale. Kui Roborinth e-poest ostetud kaubal on puudused, mille eest Roborinth e-pood vastutab, parandab või asendab Roborinth e-pood puudusega kauba. Kui kaupa ei ole võimalik parandada ega asendada, tagastab Roborinth e-pood ostjale kõik müügilepinguga kaasnenud tasud.

Roborinth e-pood vastab tarbija esitatud kaebusele kirjalikult või kirjalikku taasesitamist võimaldavas vormis 15 päeva jooksul.

Kui ostja ja Roborinth e-pood ei suuda lahenda vaidlust kokkuleppe teel, siis on ostjal võimalik pöörduda Tarbijavaidluste komisjoni poole. Tarbijavaidluste komisjoni pädevuses on lahendada ostja ja Roborinth e-pood vahel sõlmitud lepingust tulenevaid vaidlusi. Ostja kaebuse läbivaatamine komisjonis on tasuta.